7. 6. někteří excelovali na vícebojích , jiní v bězích

7. 6. 2014

7. 6. bylo na výběr z několika akcí. Někteří dali přednost krosu, jiní víceboji. Ať, tak či onak, vedlo se na obou "frontách".

Víceboje v Tišnově:

Mezi mladšími žákyněmi hrála prim Nikol Procházková, která vyhrála celý víceboj (dílčí vítězství zaznamenala na 60m, v dálce a na vytrvalost).

Celkové druhé místo si z nejnáročnější  atletické disciplíny odváží Adéla Dekanová, která excelovala v míčku, druhé dílčí místo získala v dálce a ve vytrvalosti. Podobně si vedla Lucka Kniesová, která rovněž ziskala celkové druhé místo (1. místo opět v hodu, 1. místo ve vytrvalosti, 3. v dálce a 2. na 60m). Aby toho nebylo málo, kvalitu hodů potvrdila i Amálie Müllerová, která ve své kategorii získala třetí příčku v hodu.

Mezitím se ve stejnou dobu v Doubravici odehrával Svitava kros:

1. místo - Martin Szabó - naprosto s přehledem a s obrovským náskokem zdolal 2000m dlouhou trať. Rovněž na nejvyšší stupínek vystoupil dorostenec Itko, který opět nenašel přemožitele mezi juniory a popral se s horkem na 8.5km trati velmi odpovědně (údaje na jeho sportestru to jen potvrzují).

2. místo dnes připadlo pro Nikolu Manovou a Matěje Skryju.