Jdi na obsah Jdi na menu

Boj o první místo a putovní pohár - po 12. pro nás !!!

20. 4. 2016

V neděli 17.4. se konala Skalická desítka - závod OBL, který ve své dopolední části je určen dětským a žákovským kategoriím. I letošní ročník se doslova odehrával pod taktovkou atletů AK Blansko Dvorská.

První zlatou zajistila dle předpokladu Anička Valášková. Pak proti ostatním nastoupila čtveřice mladší přípravky a jejich počínání i běžecké nasazení, by se dalo přirovnat ke smečce vlků na lovu, kdy naše mladé atletky naprosto jednoznačně utahaly ostatní osazenstvo a doběhly v následujícím pořadí: 1. Lucka Kniesová, kousek za ní 2.misto Lucka Zourková, 3. Ema Králová a 5.místo Barča Kroupová. Vklínit se mezi výše uvedené dokázala pouze biatlonistka z Blanska. V té stejné kategorii závod vyhrál Martin Grünwald, který si tradičně nechal prostor pro finiš a třetí místo si vyběhal Hynek Škvařil. Následně Kryštof Kroupa s přehledem obsadil 2. místo a Adéla Dekanová 3.místo a o další body sbírala Amálie Müllerová. Adam Nečas získal 2.místo a cenné body do OBL, stejně tak Eliška Široká, Ema Rozprýmová a Stela Škvařilová, která se lepší každým závodem (dívky si rozebraly 2.- 4.místo). Rovněž patří poděkovat za podporu Denisu Müllerovi a Davidu Zourkovi.

Takže první místo pro AK Blansko Dvorská.

Na pondělním tréninku jsme to tradičně oslavili a pohár několikrát lahodným mokem naplnili.

Gratulujeme ke krásným běžeckým výkonům (ač nevytrvalci-obstáli jste perfektně) a především ke kolektivnímu pojetí!!!