Letošní ročník BBP je za námi

4. 4. 2017

První dubnová neděle udělala definitivní tečku za letošním ročníkem BBP.

Opět Ema Králová, Lucka Kniesová a sourozenci Kroupovi se postavili do početného startovního pole. Po delší zdravotní pauze se na startovní čáře objevila i Lucka Zourková (15. z 32 běžkyň), která předvedla kvalitní výkon. Její tréninková kolegyně Lucka Kniesová doběhla 8. a v celkovém pořadí BBP získala 7. místo. Nejlépe si vedla Ema Králová, která doběhla na 4. místě (stejným časem jako závodnice na druhém a třetím) a ve stejné kategorii měla Barču Kroupovou. Kryštof Kroupa dnes 11. místem (v celkovém pořadí 9.).
Stanislav Široký ozdobil naši účast druhým místem v kategorii a v celkovém "zúčtování" si vyběhal 3. místo!!! Budiš příběh tohoto běžce, který s vytrvalostí započal před několika málo roky, je inspirací pro další atlety.