Modřický pohár a další body do celkového pořadí BBP

12. 3. 2015

7.3. se v Modřicích opět velmi dobře představila vícebojařka Anička Kalincová, která mezi sedmnáctkou běžkyň obsadila 3.místo. O den dříve získala druhé místo ve skoku vysokém v oblastní soutěži v Kunštátě.

O ještě deset běžců víc bylo v bodováné kategorii starší přípravky, kde naši kluci předvedli kvalitní výkon, když obsadili 7., 10., a 11. místo ve složení (Adam Nečas, Kryštof Kroupa a Václav Kalinec). V kategorii ještě mladších hochů si cestu davem čítající 33 běžců proklestil k 9. místu Dušan Lát.

3. místo ukořistila Jolča Charvátová a na startu tradičně nechyběli ani mladší sourozenci našich svěřenců, což je perfektní.

Mezi muži, v závodění na 10km, Stanislav Široký prokázal, že zraje každým závodem jak víno a z celkového počtu 263 běžců obsadil 13. místo s velmi solidním časem.

Všem stálicím děkujeme za účast a gratulujeme. Zároveň držme palce maličké Aničce Kalincové do nedělního atletického klání, kde nastoupí na svou oblíbenou disc. 60m překážek.