Jdi na obsah Jdi na menu

Opět jsme obhájili putovní pohár ve Skalici

19. 4. 2015

Již pojedenácté putuje putovní pohár v "Boji o první místo" do vitríny AK Blansko Dvorská.

19. 4. 2015 se tradičně ve Skalici a tradičně v příjemné a pohodové atmosféře závodilo o putovní pohár. Bohužel nemoce nechodí po horách, ale po lidech, a tak z dnešní poloviční sestavy nebyla cítit taková síla jako loni,... Navíc ranní nízké teploty těsně nad nulou nedávaly optimistický výhled a v součinnosti s doléčováním chřipek a nachlazení chyběla na startu naše běžecká esa, jenž by s velkou pravděpodobností obsadila první místa -  Adam Nečas, Lucka Kniesová, Bruno Kimeš, Adélka Dekanová, sourozenci Kalincovi, Max Beránek,... a spousta dalších. Navzdory tomu tuto mezerku bez problému zacelili přítomní naši svěřenci a vedlo se velmi velmi, velmi dobře. Tedy zásluhou níže uvedených putuje pohár opět k nám:

Zástupci atletické školky zahřáli srdíčko své trenérce: Jolanka Charvátová (1.místo), Víťa Grünwald (2.místo).

Ze starších atletů patří díky: sourozencům Kroupovým a Škvařilovým, Elišce Široké, dvojici Dušan Lát a Martin Grünwald, Míše Staňkové a Hance Šebelové,.. a všem dalším,..

Po těchto závodech  nastoupili jejich odrostlejší kolegové a opět byl důvod k oslavám:

Dorostenec Martin Szabó mezi juniory obsadil 3. místo a mezi muži 4. v celkovém pořadí  Stanislav Široký. Stanislav.

Ještě jednou děkujeme za podporu vaší účastí, gratulujeme k výkonům a příště snad už v plné sestavě.