Perfektní víkendové představení našich atletů

22. 9. 2014

20. 9. se ve Sloupě konal další závod OBL. Atletická dráha u místní ZŠ nám evidentně sedí, možná i proto, že jsme zde před několika roky byli na letním prázdninovém soustředění. Naprosto perfektního výsledku zde dosáhlo trio Nečas - Kroupa - Kalinec, jenž doběhli v rámci jedné kategorie v tomto pořadí i do cíle a tím odsunuli dalších 10 běžců, kteří za nimi značně zaostávali. Další medailové pozice obsadil: Dušan Lát (1. místo), Max Beránek (2. místo), Anna Kalincová (3. místo), Adéla Dekanová (3. místo). Na startu nechyběla ani Laura Nečasová, Barča Kroupová. Foto z akce je na stránkách obce Sloup: http://www.sloup.info/fotogalerie/sloup-v-udalostech/2014/beh-moravskym-krasem-detske-zavody/

O den později Dominik Zouhar testoval své momentální schopnosti v Prostějově, kde na překážkách obsadil 3. místo,  ve výšce rovněž a v dálce 2. místo