Jeden úspěch za druhým

28. 4. 2024

23.4. - 25.4. 2024 - to jsou data, která si do tréninkových deníků zapíší naši atleti opravdu tučným písmem.

Jeden úspěch za druhým. Vše odstartoval Pohár rozhlasu, kdy i v chladném počasí to pořádně zacinkalo:

Mladší žákyně obsadily celkové třetí místo a spoustu individuálních úspěchů: Skok vysoký vyhrála Vendula Kašparová novým OR 146cm. Mezitím si odskočila do dálky pro stříbro. Tereza Sedláčková si ve stejné soutěži vyskákala druhé místo a Amálie Matějková jim opět zdatně sekundovala.

Ve starším žactvu to byla ještě větší jízda, kdy naše dívky si na druhé družstvo udělaly náskok téměř 1000 bodů. Ema Králová si v dálce všechny čtyři pokusy doskočila za 5 m. Po dvou pokusech v dálce byla odvolána na 60m, které v novém osobním rekordu. Pak se vrátila do skokanského sektoru, kde své vítězství ještě zpečetila.

Štafetový pohár  - soutěž žáků 1. stupně, v které ještě jsme nikdy nebyli poraženi! Ne jinak tomu bylo i letos a navíc do kraje postupujeme s nejrychlejším časem z JM!!! Perfektní výkon zde předvedli naši atleti: Táňa Kraváčková, Filip Buš, Jerguš Lipták, Sofie Vavříčková, Adéla Navrátilová, Simona Kacetlová, Kristýna Slouková, Ema Kotlánová, Adéla Weinhöferová a Patrik Buš.

Gratulujeme k perfektní reprezentaci našeho atletického klubu i ZŠ Dvorské.