Početná sestava v Modřicích

5. 3. 2017

První březnovou sobotu se na rovinaté trati v Modřicích konal další díl BBP. Velmi příjemné bylo početnější zastoupení našich atletů, což nás těší a děkujeme Ještě příjemnější, že v přeplněných startovních polí, jsme druhé housle nehráli.

Perfektní výkon předvedla Emča Králová, když v těsném doběhu získala - 4.místo (zaostala jen sekundu za 1. závodnicí). 15. doběhla Barča Kroupová a 22. Anička Valášková. Tato děvčata se musela prosadit mezi čtyřicítkou závodnic!!!

Pouhé dvě vteřinky za prvním zaostal Bruno Klimeš a bylo z toho 6. místo (z 24 běžců).

Dušan Lát, který dělá značné pokroky v technických disc. dnes doběhl v půlce startovního pole.

Z třicítky běžkyň na 6.místě doběhla Lucie Kniesová a 10.místo si vyběhala Lucka Zourková.

V ml. žactvu si nejlépe vedl (pravidelný účastník běžeckých závodů) Kryštof Kroupa - 9.místo, který za sebou nechal své tréninkové kolegy Adama Nečase a po vleklé nemoci dnes již uzdraveného Matyáše Dankovského.

Závod v Modřicích dnes naznačil mnohé:

- úspěch je podmíněn i závodními zkušenostmi (úspěšní byli ti, co se vyznají v tlačenici na startu, umí si rozvrhnout tempo na trati, již znají ostatní běžce a vědí co od nich čekat,...) .

- konečně máme od některých zpětnou vazbu o stavu jejich vytrvalostních schopnosti.

Ještě jednou děkujeme za hojnou účast a gratulujeme k optimistickým výsledkům.