Jdi na obsah Jdi na menu

Skvělé předprázdninové představení našich atletů

2. 7. 2015

Ať už ve vícebojích (zastoupených Nikol Procházkovou) nebo v krosu (vítězstvím Stanislava Širokého v 8km běhu do vrchu) či medailové posty z překážek. Ve znamení těchto rozličných atletických disciplín se neslo předprázninové rozloučení s atletikou. Nutno dodat, že rozloučení bylo více než důstojné - vždyť padlo několik osobních rekordů a navíc to i mnohokrát zacinkalo.
Poslední akcí byl Malečkův memoriál ve Vyškově, kde Dominik Zouhar zaznamenal dva osobní rekordy (na 100 a 200m překážek), které přetavil ve dvě stříbrné medaile. Stejně tak stříbro získala i Míša Staňková a Adam Nečas (oba předváděli velmi technicky zdařilé běhy). Zlato z překážek si odváží rychlík Bruno Klimeš a Barča Kroupová. Čtvrté místo přidal Adam Tvarog a velmi dobře si vedl i Kryštof Kroupa a David Klimeš. Do vloženého závodu na 800m se postavila trojice Adam, Kryštof a Barunka, která byla nejmladší závodníci z celého startovního pole(bouřlivě podporována Brunem a Davidem v závěru sklidila zasloužený potlesk i od přihlížejících diváků).