Týden plný závodů

23. 9. 2016
Víkend 17. - 18. 9. ve znamení  "pestré palety závodů - každý si přišel na své".

Sportovní areál v Oslavanech nabízel rozličné disciplíny včetně hodů, kde Adéla Dekanová  získala 1.místo. Mimo to okusila "pachuť" škvárového povrchu, což už jen tak leckde nezažije (věřme, že i zde se brzo dočkají rekonstrukce sportoviště - jistě si to zaslouží).
Odpoledne se konal další díl OBL ve Sloupě:
Hynek Škvařil - v krásném běžeckém souboji 1.místo, Kryštof Kroupa, Ema Králová (oba 3.místo). V početném startovním poli nechyběla Anička Valášková, Barča Kroupová, bratři Grünwaldovi a sestry Weinhöferovi.
V hlavním závodě na 12,2km si pro 3. místo v kategorii doběhl Stanislav Široký a prokázal, že poctivá příprava se vyplatila.
V neděli Michaela Staňková - získala ve výškařském sektoru 3.místo ve Velké ceně Prostějova.
O dva dny později Stanislav dobíhá jako 3. v posledním kole závodů do vrchu Hraběnka Cupu a v pátek 23. 9. překonává svůj osobní rekord v Blansku na Podzimní desítce na dráze.

Všem děkujeme za perfektní reprezentaci klubu, přejeme mnoho zdraví do podzimní přípravy a hodně štěstí do víkendových vícebojů!!!