Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěšná Blanenská desítka a dráhové premiéry,...

21. 9. 2014

14. 9. se v Blansku konal první ročník běžeckého závodu - Blanenská desítka. Z této sportovní akce si Anička Kalincová odnáší 1. místo z vytrvalostního běhu na 1500m. Medaili za 3. místo v "koloběhu" si na krk pověsila Stela Škvařilová. Starších závodnic se nezalekla ani Lucka Kniesová, která vybojovala 4. místo stejně jako Václav Kalinec, Amálka Mullerová 7.

17. 9.  se ve Vyškově konalo MJM družstev

Naprostý nováček Hana Šebelová byla hodně vidět ve sprinterských disc. (účast ve finále B na 60m, 1. místo v rozběhu na 150m, Nikol Procházková si posunula osobní maximum na 300m více jak o 4s!, Míša Staňková zaběhla osobní rekord na 60m př. 5. nejlepším časem šampionátu, Anička Kalincová sbírala poklony na překážkách za krásnou techniku.

Gratulaci zaslouží i Max Beránek, který si tréninkově odběhl poslední závod Hraběnky. Ač starší žák, tak získal 3. místo mezi juniory