Ve Vyškově úřadovala Kniesová a Kalincová

24. 11. 2014

22.11. se ve Vyškově konal tradiční Mikulášský běh, ovšem tentokrát v novém kabátě. Několik kategorií se odehrálo na dráze, což tedy znamenalo definitivní tečku za letošní dráhovou sezónou.

Naprosto nekompromisně si počínala Lucka Kniesová, která nadělila na 200m trati druhé závodnici 3 sekundy a za sebou zanechala dalších 26 dívek.

Anička Kalincová tentokrát evidentně odpočatá si doběhla pro 2. místo a zanechala za sebou vytrvalkyně z Frýdku-Místku, Vyškova, Brna,....

Adam Nečas v konkurenci o rok starších hochů doběhl ve stejném čase jako druhý, třetí a čtvrtý,..

6. místo obsadil Kryštof Kroupa v konkurenci 30 běžců. Nechyběl ani mladičký Bruno Klimeš, Bára Kroupová,...

Gratulujeme všem, kteří si našli čas a zajeli si zazávodit na tuto krásnou sportovní akci a rozloučit se s dráhovou atletikou pro tento rok.